Členství v klubu

Členem klubu se může stát občan (i cizinec) starší 18 ti let, který souhlasí se stanovami a dalšími předpisy klubu a zavazuje se jimi řídit, což stvrzuje zasláním vyplněné evidenční karty člena klubu a zaplacením členských příspěvků. Za zájemce o členství mladší 18-ti let jednají jeho zákonní zástupci. Členství v klubu nevylučuje souběžně členství v jiných kynologických organizacích.

Informace o výhodách členství v našem klubu najdete zde.

Prodloužení stávajícího členství

Příhlášení do klubu

Členství v klubu vzniká při současném splnění následujících podmínek:

• vyplněním evidenční karty
  • uhrazením členského příspěvku
  • zasláním vyplněné karty a kopie dokladu o zaplacení na adresu klubu

EVIDENČNÍ KARTA

Evidenční karta / přihláška: (docx)

Evidenční karta / přihláška: (pdf)

Výše členského příspěvku:

Nový člen z ČR600 Kč
Nový člen ze zahraničí700 Kč
Stávající člen – prodloužení členství *) 500 Kč
Člen klubu mladší 18-ti let (s omezenými právy) **)400 Kč

*)   Za prodloužení členství se považuje zaslání vyplněné evidenční karty a potvrzení o úhradě členského příspěvku
nejpozději do konce února příslušného roku. Pro přihlášení v pozdějším termínu platí podmínky nového člena klubu.

**)  Členové klubu mladší 18-ti let mají omezená práva – nemají právo hlasovat, volit členy výboru a být voleni do výboru.
Dle směrnic ČMKU zároveň nesmějí být majiteli chovatelské stanice.

Úhrada členského příspěvku:

Členský příspěvek je možné uhradit:

• převodem na účet klubu: 1023542261/6100
  • poštovní poukázkou typu A, kdy adresa příjemce je výše uvedené číslo účtu a korespondenční adresa klubu: Klub Coton de Tuléar, U Menhiru V 275, 252 25 Zbuzany

(jako variabilní symbol uvedou stávající členové klubu své ID, noví členové své telefonní číslo)

Zaslání dokladů:

Evidenční kartu včetně potvrzení o úhradě poplatku za členství je možné zasílat:

• elektronicky na e-mailovou adresu: predseda@klubcoton.cz.
  • poštou na korespondenční adresu klubu: Klub Coton de Tuléar, Ludmila Schaferová, U Menhiru V 275, 25225 Zbuzany

Potvrzení členství:

Každý nový člen klubu nebo stávající člen klubu, který si prodloužil své členství na další rok, obdrží potvrzení svého členství nejpozději do týdne od obdržení příslušných dokladů.