Výbor klubu

538 31 Chrudim
e-mail: predseda@klubcoton.cz

• reprezentuje Klub navenek
  • je oprávněn jednat jménem Klubu neomezeně, vždy však v souladu s rozhodnutím Výboru
  • koordinuje činnost členů Výboru
  • odpovídá za správnost stanov a dalších předpisů Klubu a předkládá členské schůzi návrhy na změny těchto předpisů
  • dbá na respektování práv členů Klubu a dodržování ustanovení předpisů Klubu, ČMKU a FCI
  • svolává schůze Výboru
  • odpovídá za vnitřní chod Klubu
  • zodpovídá za přijímání nových členů a udržování evidence o členech
  • přijímá a ukládá veškerou korespondenci
  • komunikuje s ČMKU, navrhuje kandidáty nebo delegáty na Valné hromady ČMKÚ
  • koordinuje klubové akce, rozděluje jejich organizační zabezpečení mezi ostatní členy Klubu

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: Je možno volat kdykoli mezi 7.00 a 20.00. Pokud nebude předsedkyně schopná hovor přijmout, zavolá zpět na číslo, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli. Předsedkyně odpoví na Váš email nejpozději do týdne od obdržení emailu.

PORADCE CHOVU

BLANKA REMSOVÁ

Klešice 95
538 03  Heřmanův Městec
e-mail: poradce_chovu@klubcoton.cz

• působí v souladu s povinnostmi poradce chovu, viz Zápisní řád CTU
  • odpovídá zejména za důsledné dodržování bonitačního řádu po odborně kynologické stránce, přispívá ke zvyšování odborných znalostí chovatelů v Klubu a ke zvyšování odborné úrovně chovatelství
  • podílí se na zajišťování školení rozhodčích pro posuzování exteriéru plemene CTU a na delegování rozhodčích na bonitace.

U poradkyně chovu můžete:

• získat veškeré informace o plemeni a chovu
  • přihlásit se na bonitace
  • žádat o vystavení krycího listu
  • přihlásit vrh
  • žádat o tetovací čísla
  • žádat o kontrolu vrhu
  • zasílat výsledky vyšetření
  • zasílat protokoly s DNA profily

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: Je možno volat kdykoliv, nejlépe však mezi 9-19 hod. Pokud nebude poradce moci hovor přijmout, zavolá zpět, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli. Poradce chovu odpoví na Váš email nejpozději do týdne od obdržení emailu.

TAJEMNÍK KLUBU

LUDMILA SCHAFEROVÁ

e-mail: tajemnik@klubcoton.cz

• zodpovídá za vedení klubových materiálů v elektronické podobě a aktualizaci www stránek Klubu
  • je nápomocen ostatním členům výboru při zajišťování činností souvisejících s chodem Klubu, zejména při komunikaci a zveřejňování požadovaných materiálů na www

VÝSTAVNÍ REFERENT

VERONIKA MALLATOVÁ BARTOŠOVÁ

e-mail: vystavnireferent@klubcoton.cz

• koordinuje po organizační stránce výstavy a další kynologické akce pořádané klubem
  • zajišťuje ceny, sponzoring, diplomy
  • odpovídá za rozpočet výstavy a jeho dodržení
  • odpovídá za delegování rozhodčích pro posuzování exteriéru na speciální a klubové výstavy
  • ve všech uvedených záležitostech je oprávněn jednat jménem Klubu, vždy však v souladu s rozhodnutím Výboru

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: Je možno volat kdykoliv. V případě, že výstavní referent nebude moci v dané chvíli hovor přijmout, zavolá zpět, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli. Výstavní referent odpoví na Váš email nejpozději do týdne od obdržení emailu.

POKLADNÍK KLUBU – ZÁSTUP

KATEŘINA RAMPASOVÁ

e-mail: pokladnik@klubcoton.cz

• odpovídá za hospodaření Klubu podle obecně platných právních předpisů
  • odpovídá za včasné platby a zajištění materiálně technických podmínek pro činnost Klubu
  • vede veškeré účetnictví Klubu, zodpovídá za vedení a kontrolu účtu Klubu u peněžního ústavu
  • vede evidenci majetku
  • má povinnost informovat Výbor na jeho pravidelných schůzích o stavu majetku a závazků zastupuje Klub vůči třetím osobám ve věcech obchodně-právních, účetních, daňových i finančních

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: Je možno volat kdykoliv. V případě, že pokladník nebude moci v dané chvíli hovor přijmout, zavolá zpět, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli. Pokladník odpoví na Váš email nejpozději do týdne od obdržení emailu.

ČLEN VÝBORU

TEREZA HUSOVÁ

e-mail: clenvyboru@klubcoton.cz

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: Je možno volat kdykoliv . V případě, že člen výboru nebude moci v dané chvíli hovor přijmout, zavolá zpět, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli. Člen výboru odpoví na Váš email nejpozději do týdne od obdržení emailu.