Výhody členství v klubu

Vážení majitelé pejsků plemene Coton de Tuléar,

zvažujete, zda vstoupit do Klubu Coton de Tuléar? Nevíte, co vám členství v klubu „přinese“?
Následující řádky jsou určené právě vám. Posuďte sami, zda výhody získané členstvím v klubu by pro vás nebyly zajímavé …

INFORMOVANOST

Jako první získáte informace o všech akcích pořádaných klubem. Prostřednictvím vaší mailové adresy budete upozorňováni na veškeré dění v klubu.
Na internetových stránkách klubu získáte přístup do sekce, která je určena pouze členům klubu – přihlášení na základě hesla.
Pouze členové klubu mají přístup do omezené sekce na internetových stránkách klubu obsahující databázi všech chovných psů, výsledky zdravotních vyšetření jednotlivých psů, informace o hospodaření klubu, zápisy z členských schůzí, informace o připravovaných klubových akcích, ale i nezbytné rady pro chovatele a vystavovatele.

NIŽŠÍ CENY ZA SLUŽBY

Chcete, aby vaše fenka nebo pejsek měli další potomky? Jinými slovy, chcete vaše psí miláčky uchovnit? Pak kromě absolvování jedné klubové výstavy a povinných zdravotních vyšetření musíte nechat svého pejska zbonitovat (= uchovnit). Poplatek za bonitaci je pro člena klubu výrazně nižší než pro ostatní chovatele.
Nižší poplatek je pak i v případě vystavení krycího listu pro fenku člena klubu.
Některé firmy nabízejí členům našeho klubu nižší ceny za nákup svého zboží nebo služeb. Informace najdou členové klubu na klubových stránkách.

BEZPLATNÁ PREZENTACE

Chovní pejsci těch členů klubu, kteří vyjádřili souhlas zaškrtnutím příslušného políčka na evidenční kartě klubu, mohou být zveřejněni jako aktivní krycí psi na internetových stránkách klubu.
Chovatelská stanice člena klubu je zařazena do databáze chovatelských stanic na internetových stránkách klubu.
V případě chovu štěňat máte možnost bezplatné prezentace svých nově narozených štěňátek na klubových stránkách.

TITUL KLUBOVÝ ŠAMPIÓN

Budete-li jako člen klubu aktivně vystavovat svého pejska, můžete, resp. váš pejsek může získat titul Klubový šampion (podmínky zde). Jednou z důležitých podmínek pro přiznání titulu je mimo jiné i nepřetržité členství v klubu.

Zaujaly vás předchozí řádky? Rádi vás mezi sebou přivítáme!
Máte-li zájem stát se členem klubu, najdete všechny potřebné informace právě zde.

Těšíme se, že se budeme setkávat s vámi i s vaším pejskem (či pejsky) na některých z příštích společných akcí pořádaných klubem Coton de Tuléar.

Pavlína Schafferová
předsedkyně klubu