Jarní výstavy

Vážení a milí příznivci plemene Coton de Tuléar,

je nám potěšením pozvat Vás na letošní první akci klubu, kterou je dvoudenní výstava. Srdečně zveme jak vystavovatele a všechny malé a mladé handlery, tak i zájemce o plemeno, návštěvníky i diváky.

Registrace v Dogoffice je již otevřena a my se těšíme na setkání při příležitosti XXIV. Speciální výstavy plemene Coton de Tuléar v sobotu 6. dubna, v hotelu Amerika Velké Meziříčí, který mnozí již znáte. Pozvání k posuzování přijal renomovaný český rozhodčí pan Tomáš Kučera, který povede i odpolední bonitace. Na ty se prosím hlaste co nejdříve na adrese poradce_chovu@klubcoton.cz, nejpozději však do 17. 3. 2024 veškeré podmínky a pokyny najdete zde.

V průběhu odpoledne nás dále čeká povídání s Lucií Kubovou, evropskou distributorkou psí kosmetiky True Iconic. Bude možno si koupit nejen tuto kosmetiku, ale mnohé další produkty, které má Lucie a Alex v nabídce. Vybírat můžete už předem zde. Její prodejní stánek nebude jediný, předběžně máme slíbenou i účast MVDr. Miluše Windsor z Marley and Harvey.

Věříme, že využijete možnost setkat se stejně zapálenými lidmi, chovateli a majiteli bavlnek, ke společnému setkání a povídání.

V neděli 7. dubna nás pak čeká v pořadí již XXXVII. Klubová výstava. Bude nám ctí přivítat paní rozhodčí Moniku Blaha z Rakouska.

Jako vždy bude součástí výstavy předání titulů Klubových šampionů a vítězů klubové soutěže Cotona roku 2023 a uvedení do Síně slávy. O Klubové šampiony se hlaste, taktéž do 17. 3. 2024, vyplněnou tabulkou na adrese tajemnik@klubcoton.cz. Podmínky i formulář tabulky k vyplnění najdete zde.

Věříme, že si společně užijeme dva krásné jarní a pohodové dny, že si všichni odnesete příjemné zážitky a radost ze setkání.