Pravidla pro přiznání titulů klubový šampion

Tituly

KLUBOVÝ ŠAMPION
KLUBOVÝ JUNIORŠAMPION
KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION

lze přiznat pouze 1 x za život jedince. Tyto tituly neopravňují ke vstupu do třídy šampionů, ale zapisují se do průkazů původu štěňat.

Podmínky pro udělení titulu  “KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION

• Nepřerušené členství majitele jedince Coton de Tuléar (dále „CTU“) v klubu COTON DE TULAR, z. s. (dále „klub“) v době plnění podmínek pro přinání titulu.
  • Zisk 45 bodů jedince CTU ve třídě mladých dle bodovací tabulky pro přidělení klubového šampionátu (dále „bodovací tabulka“).
  • Jedinec CTU musí získat známku Výborná alespoň na jedné klubové nebo speciální výstavě pořádané klubem, a to ve třídě mladých nebo v mezitřídě ve věku 9–24 měsíců.

Pro přiznání titulu vyplňte tuto tabulku a následně ji zašlete jako přílohu emailem na tajemnik@klubcoton.cz

Podmínky pro udělení titulu „KLUBOVÝ ŠAMPION“

• Nepřerušené členství majitele jedince CTU v klubu v době plnění podmínek pro přiznání titulu.
  • Zisk 100 bodů jedince CTU v mezitřídě, třídě otevřené, třídě vítězů nebo třídě šampionů dle bodovací tabulky.
  • Jedinec CTU musí získat známku Výborná alespoň na jedné klubové nebo speciální výstavě pořádané klubem, a to v mezitřídě, třídě otevřené, třídě vítězů, třídě šampionů nebo třídě čestné. Účast využitá pro přiznání titulu Klubový junioršampion se pro přiznání titulu Klubový šampion neuznává.

Podmínky pro udělení titulu „KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION“

• Zisk celkem 4 x V1 ve třídě veteránů a to na světové výstavě, evropské výstavě, mezinárodní výstavě, národní výstavě, klubové nebo speciální výstavě pořádané klubem. Z toho alespoň 2 x V1 ve třídě veteránů musí být získáno na klubové nebo speciální výstavě pořádané klubem.

BODOVACÍ TABULKA PRO PŘIDĚLENÍ KLUBOVÉHO ŠAMPIONÁTU

Do bodování se započítávají výsledky pouze ze světových (dále „SvVP“), evropských (dále „EVP“), mezinárodních (dále „MVP“), národních (dále „NVP“), klubových (dále „KlVP“) a speciálních (dále „SpVP“) výstav.

HodnoceníKlVP a SpVP pořádaná klubemSvVP, EVP, MVP,NVP, KlVP, SpVP
Výborná 15 bodů4 body
Výborná 2 – 43 body2 body
CAJC, CAC3 body3 body
Res. CAC2 body2 body
BOJ3 body3 body
Klubový vítěz mladých2 body
CACIB, Národní vítěz3 body
Nejlepší pes, Nejlepší fena3 body3 body
Klubový vítěz, Vítěz spec. výstavy5 bodů3 body
Evropský vítěz, Světový vítěz10 bodů
Res. CACIB2 body
BOS7 bodů7 bodů
BOB10 bodů10 bodů
BIG, BOD, BIS na MVP a NVP  *)10 bodů
BIG, BOD, BIS na SvVP, EVP   *)15 bodů
*) Platí i pro juniorské ekvivalenty.

Po získání potřebného počtu bodů zašle majitel CTU určenému členu výboru kopii PP se zaznamenanými výsledky. Majiteli CTU, který získal jeden z výše uvedených titulů, bude předán diplom a pohár na nejbližší Klubové nebo speciální výstavě, kde v případě zájmu ze strany majitele dojde i k zápisu šampionátu do PP.