FACEBOOK – klubové stránky

Informace pro členy Klubu, kteří mají vytvořený uživatelský účet na sociální síti FACEBOOK.

Dovolujeme si vás informovat, že v následujících dnech dochází ke dvěma zásadním změnám na stránkách Klubu na této sociální síti.

Od 1. května budou pod stránkami Klubu fungovat dvě skupiny.

První vznikne přetvořením dřívější SKUPINY Klubu Coton de Tuléar – nově s názvem COTONFRIENDS.
Členem se může stát (stejně jako dříve) kdokoliv, kdo se zajímá o cotonky a chce sdílet své zkušenosti i zážitky s ostatními. Podmínkou není členství v Klubu. Za člena může zájemce přijmout kterýkoliv stávající člen skupiny.

Druhá se jménem FÓRUM bude určena pouze pro členy Klubu.
Výbor Klubu zde bude uveřejňovat interní zprávy Klubu, ve skupině bude možné diskutovat o všech otázkách týkajících se chovu, členství, akcí klubu, apod.

Členy skupiny se může stát každý člen Klubu, který o to požádá u správce stránky a kdo se zaváže dodržovat stanovená pravidla skupiny.