Kalendář akcí pro rok 2024

 

Vážení členové klubu a přátele cotonků,

dovolujeme si Vás pozvat k účasti na následujících akcích:

Napište si do kalendářů

 

  • 6. –  7. 4. 2024 Speciální a Klubová výstava

Hotel Amerika, Velké Meziříčí

Srdečně jsou zváni všichni milovníci cotonků a vystavování. Členové klubu mají slevy na výstavních poplatcích a případných bonitacích. 

Připraveny jsou prodejní stánky a seminář o psí kosmetice, fotokoutek pro všechny účastníky. Další podrobnosti o výstavě budeme průběžně upřesňovat.

 

  • 3. – 5. 5. Minitábor na Zbýšově

V sobotu vyzkoušíme hlavolamy pro pejsky s jedničkou v těchto hrátkách-Lenkou Ležalovou. Pro zájemce výstavní trénink a výstavní terminologie s Míšou Čermákovou. V neděli Hoopers s Monikou Němcovou. Pokud se nám podaří, tak v jednom bloku i „Jak na drápky po dobrém“ nebo „Jak na manipulaci se psem po dobrém“. Program bude určitě zajímavý. I tady přinese v nejbližší době podrobnosti o ceně a způsobu přihlášení.

 

  • 22. 6. 2024 Hurá na Špilas

 Procházka, Brno

Cotonci se svými družinami bydlí všude a rádi se s nimi potkáme. Hrad Špilberk a přilehlý park je uprostřed města a k procházce přímo vyzývá. Už víme, kde výhodně parkovat a kde se občerstvíme. S dostatečným předstihem dodáme podrobnosti.

 

  • 19. 10. 2024 Klubová výstava 

 Kulturní dům, Kněževes

Prostor se velmi osvědčil. Je dostatečně rozlehlý a může přivítat početnou výstavní komunitu. Máme přislíbeno i občerstvení v místě výstavy, tak bude zase o kousek lépe.

Pozvání přijal pan rozhodčí Klaus A. Holmig (DE). Pro další podrobnosti sledujte Klubové stránky.

 

  • 3. 11. 2024 Zámek Loučeň

 Procházka, Loučeň-Nymburk

Pokud neznáte 4. nejnavštěvovanější zámek v ČR, tak budete náramně překvapeni. 

Zveme Vás ke společné procházce v rozlehlém anglickém parku, který je obohacen o jeden celoevropský unikát, totiž soubor 12 labyrintů a bludišť. A pejskům vstup povolen!!

 

Vítáme další podněty ke společným aktivitám a rádi pomůžeme s organizací i propagací.

Za výbor

Pavlína Schafferová
předseda klubu Coton de Tuléar
tel.: +420 725 383 474 nebo +420 608 377 077