Změny ve výboru

Vážení členové Klubu,

dovoluji si oznámit, že paní Klára Vlčková v uplynulém týdnu požádala o uvolnění z funkce výstavního referenta.
V následujících dnech výbor její rezignaci projednal a přijal. Zároveň se členové výboru dohodli, že v tomto okamžiku převezme agendu výstavního referenta současná tajemnice paní Pavlína Schafferová za podpory ostatních členů výboru. V důsledku toho část agendy tajemníka převezme pan Jiří Salvét.

Naší nejvyšší prioritou je v této chvíli řádné zajištění nejbližší výstavy. Proto jsme promptně zahájili přebírání dostupné dokumentace od paní Vlčkové, probíhá dořešení sponzoringu, dokončujeme propozice a tento týden je rozešleme do Vašich emailových schránek a zveřejníme na stránkách Klubu.

Po dokončení těchto úkolů se budeme zabývat dalším rozdělením odpovědností ve Výboru, o kterém Vás budeme průběžně informovat – sledujte prosím klubové stránky, na kterých bude vše zveřejněno.