VRÁCENÍ POPLATKŮ

Výbor Klubu Coton de Tuléar rozhodl, že platby za neuskutečněnou březnovou výstavu a bonitaci budou vráceny zpět v plné výši.
Každého z přihlášených osloví v nejbližší době mailem pokladník klubu, aby si potvrdil číslo účtu, na který bude platba následně zaslána.
Tento způsob byl zvolen namísto převedení původních přihlášek na nový termín výstavy, a to z důvodu, že u mnohých přihlášených psů se změní zařazení do třídy, a tím i výše výstavního poplatku …

Na podzimní termíny klubových výstav se tedy bude přihlašovat nově, opět prostřednictvím DogOffice. O termínech uzávěrek budou členové klubu včas informováni prostřednictvím mailu. Všechny nezbytné informace budou zveřejněny i na klubových stránkách.