Nejbližší akce 29. 5. 2021 10:00

XXXI. Klubová výstava plemene Coton de Tuléar

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KLUBU COTON DE TULÉAR

Jste milovníci psů? Uvažujete o pořízení pejska? Zajímá vás konkrétně toto plemeno?

Pořídili jste si štěňátko cotonka a chtěli byste získat co nejvíce informací týkajících se péče, výchovy, zdraví a třeba i „údržby“ jeho krásné srsti?

Jste členy klubu a hledáte důležité informace o chovu, pořádání výstav a dalších akcích klubu?

JSTE URČITĚ NA SPRÁVNÉ ADRESE !

Oficiální stránky klubu Coton de Tuléar nabízejí velké množství informací pro všechny příznivce psů plemene Coton de Tuléar, majitele a chovatele cotonků, členy i nečleny klubu, … zkrátka pro všechny, kterým toto krásné psí plemeno učarovalo.

CHCETE SE STÁT ČLENEM
Vstoupit do klubu

Poslední novinky

• Hlasování PER ROLLAM

Ještě celý TÝDEN mají všichni členové Klubu možnost vyjádřit se k jednotlivým bodům programu členské schůze prostřednictvím hlasování PER ROLLAM. Hlasování bude ukončeno dne 9. 5. 2021 ve 12:00 hodin. Každý člen Klubu obdržel informační mail s odkazem na hlasovací formulář. Obsah jednotlivých bodů je k dispozici v zabezpečené části stránek v sekci Členské schůze.

• VYŠETŘENÍ PRA

Opakované oftalmologické vyšetření na PRA s negativním výsledkem doplněno v dubnu 2021 u těchto cotonků: EILA Coton Lucky Dog OH LA PALOMA Love and Cotons SYRAH Ráj Karpat Au Clair de la Lune DON FERNANDO AIMEE of Cotonnia

• Zprávy o činnosti

V zabezpečené části webových stránek Klubu v sekci Členské schůze je možné nahlédnout do zpráv o činnosti jednotlivých členů výboru Klubu

• Body programu členské schůze

V uzavřené části stránek Klubu, v odkazu Členské schůze, byl zveřejněn obsah těch bodů programu členské schůze, které budou předmětem hlasování. Zprávy jednotlivých členů výboru o činnosti za uplynulé období budou zpřístupněny v zabezpečené části stránek Klubu v den zahájení hlasování, tj. v den původního termínu konání plánovaného zasedání členské schůze. Hlasování se uskuteční, jak

Další akce a výstavy

Chcete dostávat novinky na email?

Zaujaly vás stránky našeho klubu?
Chcete mít vždy aktuální informace ze světa psů COTON DE TULÉAR?

Stačí zadat vaše jméno a e-mail a čerstvé novinky najdete vždy ihned ve vaší poště.

Štěnátka

V roce 2017 s klubem spolupracují:

jira2
grafika aline
pallavicini_black
genomia1
special_one
candies-barva

RADKA SKALKOVÁ
výrobna krmiv a pamlsků pro psy
Dolina 244, Mořkov 742 72

mm