XXVII. KLUBOVÁ VÝSTAVA

Nejbližší akce 29. 5. 2021 10:00

XXXI. Klubová výstava plemene Coton de Tuléar

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KLUBU COTON DE TULÉAR

Jste milovníci psů? Uvažujete o pořízení pejska? Zajímá vás konkrétně toto plemeno?

Pořídili jste si štěňátko cotonka a chtěli byste získat co nejvíce informací týkajících se péče, výchovy, zdraví a třeba i „údržby“ jeho krásné srsti?

Jste členy klubu a hledáte důležité informace o chovu, pořádání výstav a dalších akcích klubu?

JSTE URČITĚ NA SPRÁVNÉ ADRESE !

Oficiální stránky klubu Coton de Tuléar nabízejí velké množství informací pro všechny příznivce psů plemene Coton de Tuléar, majitele a chovatele cotonků, členy i nečleny klubu, … zkrátka pro všechny, kterým toto krásné psí plemeno učarovalo.

CHCETE SE STÁT ČLENEM
Vstoupit do klubu

Poslední novinky

• Zápis z členské schůze

V zabezpečené části stránek v sekci Členské schůze je nově zveřejněn zápis z členské schůze.

• Výsledky hlasování PER ROLLAM

65% členů Klubu se zúčastnilo hlasování per rollam.  Výsledky hlasování jsou zveřejněny v uzavřené části stránek v sekci Členské schůze.

• Aktuální informace k výstavě

Vážení vystavovatelé,  v souvislosti s uvolňováním situace (Covid-19) nejen u nás, ale i v ostatních zemích Evropy, dochází  v organizaci XXXI. Klubové výstavy plemene Coton de Tuléar k několika změnám Účastníky výstavy nebude posuzovat avizovaná rozhodčí paní Zdenka Jílková (CZ). V tu dobu bude plnit  již dříve zrušené a nyní opět povolené závazky v zahraničí.

• Hlasování PER ROLLAM

Ještě celý TÝDEN mají všichni členové Klubu možnost vyjádřit se k jednotlivým bodům programu členské schůze prostřednictvím hlasování PER ROLLAM. Hlasování bude ukončeno dne 9. 5. 2021 ve 12:00 hodin. Každý člen Klubu obdržel informační mail s odkazem na hlasovací formulář. Obsah jednotlivých bodů je k dispozici v zabezpečené části stránek v sekci Členské schůze.

Další akce a výstavy

Chcete dostávat novinky na email?

Zaujali vás stránky našeho klubu?
Chcete mít vždy aktuální informace ze světa psů COTON DE TULÉAR?

Stačí zadat vaše jméno a e-mail a čerstvé novinky najdete vždy ihned ve vaší poště.

Štěnátka

V roce 2016 s klubem spolupracují:

genomia1
jira2

autorka klubového loga

mm

Autorka perokresby cotonka – kterou klub užívá jako své logo

Zuzana Cahlová  *  Michaela Nováková

* Martina Marková  *  Renata Tichoňová