XXVII. KLUBOVÁ VÝSTAVA

Nejbližší akce 01. 10. 2022 10:00

XXXIV. Klubová výstava plemene Coton de Tuléar

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KLUBU COTON DE TULÉAR

Jste milovníci psů? Uvažujete o pořízení pejska? Zajímá vás konkrétně toto plemeno?

Pořídili jste si štěňátko cotonka a chtěli byste získat co nejvíce informací týkajících se péče, výchovy, zdraví a třeba i „údržby“ jeho krásné srsti?

Jste členy klubu a hledáte důležité informace o chovu, pořádání výstav a dalších akcích klubu?

JSTE URČITĚ NA SPRÁVNÉ ADRESE !

Oficiální stránky klubu Coton de Tuléar nabízejí velké množství informací pro všechny příznivce psů plemene Coton de Tuléar, majitele a chovatele cotonků, členy i nečleny klubu, … zkrátka pro všechny, kterým toto krásné psí plemeno učarovalo.

CHCETE SE STÁT ČLENEM
Vstoupit do klubu

Poslední novinky

• Vstupní listy

Upozornění pro všechny vystavovatele! Vstupní listy na Klubovou výstavu plemene Coton de Tuléar, která se uskuteční v sobotu 1. října 2022 v Pesoparku Uhříněves, je možné ode dneška stáhnout na stránkách Dog Office.

• Statistika po druhé uzávěrce

V sobotu 1. října se na XXXIV. Klubové výstavě psů Coton de Tuléar v Pesoparku v Praze 10 – Uhříněvsi sejde celkem 42 cotonků.  Statistika po druhé uzávěrce: Třída / Class Psi / Males Feny / Females Celkem / Total Štěňat / Baby 0 0 0 Dorost / Puppy 2 4 6 Mladých / Junior

• Bonitace

Informace k bonitacím

• Statistika po první uzávěrce

Stav přihlášek na podzimní Klubovou výstavu po první uzávěrce

Další akce a výstavy

Chcete dostávat novinky na email?

Zaujali vás stránky našeho klubu?
Chcete mít vždy aktuální informace ze světa psů COTON DE TULÉAR?

Stačí zadat vaše jméno a e-mail a čerstvé novinky najdete vždy ihned ve vaší poště.

Štěnátka

V roce 2016 s klubem spolupracují:

genomia1
jira2

autorka klubového loga

mm

Autorka perokresby cotonka – kterou klub užívá jako své logo

Zuzana Cahlová  *  Michaela Nováková

* Martina Marková  *  Renata Tichoňová