Naši partneři pro XXVIII. Klubovou výstavu

Je nám radostí a ctí představit partnery pro naši Klubovou výstavu v Želivu.

Pro opakovanou spolupráci se rozhodli kluci v Dogsie. Dva studenti svým projektem našli zajímavé spojení mezi  “radostí” a “pomocí”. Chcete se s nimi poznat blíže? Podívejte se na jejich televizní spot zde, Zakoupením jejich balíčků pro Vaše psí miláčky, přispějete na projekty, které pomáhají méně šťastným psům. Vzájemná podpora nás moc těší.

I paní  Radka Skalková z Mořkova nás opakovaně podpoří. Pamatujete na její sušené pochoutky a úžasné masové konzervičky?  Vznikají v její výrobničce sušením nebo vařením z veterinárně kontrolovaných surovin a bavlnky si na nich vždycky s chutí pochutnávají. Velmi nás tato opakovaná spolupráce těší.

Dalšími věrným spolupracovníky  jsou Pískací potvůrky od Janie4Pets. A pokud nebudete jedním ze šťastných oceněných, budete je moci opět zakoupit v místě konání výstavy prostřednictvím obchůdku Domovínek. Hračky známe jako veselé, kvalitní a originální a obzvláště trvanlivé, u cotonků velmi oblíbené.  O Domovínku víme, že  byl založen na podporu canisterapeutických psů a seniorů z plzeňského stacionáře Domovinka. Veškerý výtěžek, který je získán, poputuje právě jim. Toto spojení nás moc baví a těší zároveň.

Věrným partnerem je i Kanadské krmivo K9 a zdravé pamlsky Candies, dostane se určitě na každého Děkujeme a těšíme se.

Stejně tak i časopis Haf a Mňau, který publikoval po minulé výstavě rozhovor s rozhodčí paní Inger Ronander, nám drží palce. Opět bude na výstavě k dispozici, opět připravujeme vzájemnou spolupráci. Děkujeme šéfredaktorce Katce Kašparové a jsme rádi za podporu.