Májový Petřín

Na Petřín? Kdy jindy, než v máji…. Děkujeme člence Klubu Nadě Trkolové za uspořádání letošní druhé cotoní vycházky. Počasí opět trošku vyhrožovalo, někde hlásili i přívalové deště, ale nakonec se ukázalo jako zcela ideální pro dvouhodinovou procházku. Zúčastnili se členové i nečlenové Klubu – ale třeba se k nám někteří z nich vbrzku připojí, budeme moc rádi.

Sjeli se tentokrát návštěvníci i ze vzdálenějších míst: až z Brna se na nás přijel podívat Harry Jarbo, který se na to nechal den předem upravit v salonu Avanti Coton, a tak mu to slušelo ještě víc, než obvykle. Kousek cesty to měla i Cassinka a Chelzinka s páníčky, Jewelek a Keny.  Pražské psí holčičky zastupovaly Jessinka, Anitka, Nocaimička i nejmladší Daisinka, kluky Cyril Cassanova, Booníček a skorojezevec Maxík, který to bavlněné řádění sledoval se svým obvyklým klidem. Jedenáct cotonů budilo pozornost u všech kolemjdoucích – ostatně jako obvykle.

Petřín je v květnu opravdu krásný, všichni si to moc užili, ani nepříjemný personál v restauraci nám náladu nezkazil. Těšíme se na příště, tentokrát s výjezdem na Pardubicko.