XXIX. Klubová výstava – Želiv 2019

24.3.2019 v 9:00 Želivská obecní restaurace, Želiv 316, 394 44

XXIX. Klubová výstava plemene Coton de Tuléar se zadáváním titulů CAC a Klubový vítěz

se uskuteční dne 24. 3. 2019 v Želivské obecní restauraci, Želiv 316.

Delegovaná rozhodčí: paní Zdenka Jílková, ČR

Milí členové Klubu, majitelé a přátelé plemene Coton de Tuléar, vážení vystavovatelé,

dovolujeme si Vás pozvat na XXIX. Klubovou výstavu plemene Coton de Tuléar s titulem Klubový vítěz a CAC,
která se uskuteční dne 24. 3. 2019 v Želivské obecní restauraci, Želiv 316.

Propozice k výstavě najdete zde.

Upozorňujeme, že na výstavu bude možno hlásit se výhradně prostřednictvím systému Dogoffice.

Ubytování lze zajistit v blízkosti místa výstavy, veškeré kontakty najdete na www.kocanda.cz.  Pro rezervaci ubytování můžete využít telefon 603 236 551. Případně přímo v místě pořádání www.restaurace-zeliv.cz
Po celou dobu trvání výstavy bude  otevřena restaurace pro drobné občerstvení. Pro rezervaci obědů Vás budeme ještě informovat.

Po výstavě proběhne přehlídka chovných psů, na kterou se můžete hlásit poradkyni chovu paní Míše Novákové na emailu poradce@klubcoton.cz.  Na tomto emailu se může zároveň hlásit na bonitace. Veškeré informace o podmínkách uchovnění, včetně přihlášky k bonitaci najdete zde.

Těšíme se na shledání s Vámi