XX. Speciální výstava – Kutná Hora 2019

22.9.2019 v 8:00 KD Lorec Kutná Hora, U Lorce 57, 284 01

Milí členové Klubu, majitelé a přátelé cotonků, vážení vystavovatelé,

dovolujeme si Vás pozvat na XX. Speciální výstavu s titulem Vítěz speciální výstavy a CAC plemene Coton de Tuléar, která se uskuteční dne 22. 9. 2019 v Kulturním domě Lorec (Kutná Hora), U Lorce 57 , Kutná Hora 284 01,  s rakouskou rozhodčí, paní Iris Urschitz.

Propozice k výstavě najdete zde.
Upozorňujeme, že na výstavu je možno se hlásit výhradně prostřednictvím systému Dogoffice

Ubytování v okolí výstavy si vystavovatelé zařizují sami.
V místě výstavy bude otevřena restaurace i bar. Občerstvení není nutné objednat předem.

Prostor před kulturním domem je určen pouze k vyložení a naložení. V blízkém okolí je však parkovacích míst dostatek. K ruce Vám budou pánové Martin Štěpán a Petr Ondruch.  Nasměrují Vás na parkování a pomohou s výstavními klecemi a kočárky do výtahu. Sál se nachází v 1.patře.  Prosím respektujte jejich doporučení.

Po výstavě proběhne přehlídka chovných psů, na kterou se můžete hlásit poradkyni chovu paní Míše Novákové na emailu poradce@klubcoton.cz.  Na tomto emailu se může zároveň hlásit na bonitace. Termín pro přihlášení  bonitací i přehlídky chovných jedinců je shodný s termínem  2. uzávěrky, tedy 29. 8. 2019. Prosím respektujte tento termín, dokumentace k bonitacím je třeba připravit předem. Veškeré informace o podmínkách uchovnění, včetně přihlášky k bonitaci najdete zde.

Těšíme se na shledání s Vámi