Setkání cotonků v Lednicko-Valtickém areálu

12.9.2015 v 10:00

KLUB COTON DE TULÉAR zve všechny majitele cotonků (členy klubu i nečleny) k procházce do Lednicko-Valtického areálu (http://www.lednicko-valticky-areal.cz/)
Zcela neformální setkání se uskuteční v sobotu 12. 9. 2015. Sraz je v 10.00 hodin před zámkem.

Cílem cesty je Janův Hrad (cca 2 hodinky chůze).

Máte-li chuť poznat krásy Lednicko-Valtického areálu, nadýchat se čistého vzduchu a projít se se svým pejskem (pejsky) spolu s dalšími majiteli cotonků krásnou přírodou, přijďte!

Stejně jako v předcházejících případech (setkání cotonků v Praze a na Trutnovsku), ani v tomto případě nechystáme žádný program …, projdeme se, popovídáme si, uděláme pár obrázků a v cíli můžeme společně zajít přímo v areálu na oběd.
Půjde se za každého počasí – výjimkou je pouze vytrvalý déšť. Při nejistém počasí můžete zavolat ráno před výletem na tel. 777 273 075 (Šárka Krůželová, hlavní organizátor akce), abyste se ujistili, jestli se jde …

Předpokládaná doba trvání procházky je zhruba 4 hodiny.

Co s sebou? Pohodlné boty, fotoaparát, a pak už jen chuť prožít hezký den ve společnosti příjemných lidí a krásných pejsků.