Hurá na Špilas!!

22.6.2024 v 10:00 Hrad Špilberk a okolní park, Brno
Kdy: sobota 22. 6. 2024, v 10 hodin
Kde: no přeci v Brně 🙂
Kdo: Cotonci a jejich páníčci
 
Vážení přátelé cotonků,
 
pokud se chcete sejít a poznat se s dalšími bavlněnými přáteli, můžete využít této příležitosti. Vyrazíme společně parkem až na vrchol, k dominantě města Brna – hradu Špilberk. Cesta se skládá z kostkového chodníku, mírně do kopce, občas štěrk, spousta zeleně, stromy…. Park nabízí velké množství odpočinkových míst a vyhlídek na město. Cestou se můžeme občerstvit ve stánku, v kavárničce nebo v restauraci, jak budeme mít chuť. Podle nálady můžeme cokoliv, důležité je, aby nám bylo fajn. Vycházka není dlouhá ani náročná.
Kdo chce může i na prohlídku https://www.spilberk.cz/prohlidkove-okruhy/s1064. Do interiérů bohužel pejsci nesmí, ale určitě bychom se mohli prostřídat a pejsky si navzájem pohlídat.
 
Sejdeme se u hotelu Intercontinental Brno, honosný vstup nelze přehlédnout, je hned vedle parkovacího domu DOMINI PARK.  Tam doporučujeme nechat vaše auta.
 
🧡 Procházku pro nás vyzkoušela a vřele doporučila Nina, Martin a Happy. Moc děkujeme. 🧡
 
Těšíme se na Vás a Vaši dobrou náladu.
 
P.S.: vycházka není určena pouze pro členy klubu, ale pro všechny, co propadli těm malým bílým kuličkám
 
Svou účast prosím hlaste na email: nina.pilarcikova@seznam.cz . Chystáme drobný dárek pro všechny účastníky, tak abychom měli informace pro sponzora.
A pokud byste se ztratili cestou, opozdili se a potřebovali dohonit skupinu, volejte prosím Ninu na čísle 773 333 662. Zná to tam a navede vás!