Červnové setkání spojené se seminářem základní poslušnosti a tréninkem agility

15.6.2019 v 10:00 K Hájům 1433/5, Praha 13 - Stodůlky

Dovolujeme si Vás pozvat na setkání, které proběhne v sobotu 15. června 2019 od 10 do 14 hodin ve Výcvikovém areálu Haf Bez Obav ve Stodůlkách.

Co se bude dít?

V rámci této akce se kromě společného povídání a hraní našich bavlníčků uskuteční také dvě výcvikové akce:

Bude jen a jen na Vás, jestli si budete chtít přijít na tuto akci pouze odpočinout, nebo se něco nového naučit pro pohodový společný život s Vaším cotonkem, anebo si zadovádět na agility. Samozřejmě můžete i po část doby setkání cvičit a část pouze příjemně relaxovat.

Přihlášky

Pokud se této akce budete chtít zúčastnit, zašlete prosím nejpozději do 7. června 2019 přihlášku na e-mail tajemnik@klubcoton.cz. Do přihlášky uveďte:

• Vaše jméno a kontakt (email, telefon)
  • jméno Vašeho cotonka, se kterým se akce zúčastníte, a datum jeho narození, popř. tyto informace o více psech (akce se můžete účastnit i jen jako divák bez pejska)
  • informaci, jak, a popř. s jakými psy se chcete akce zúčastnit (jsou možné i kombinace):
    • pouze jako společné setkání
    • semináře základní poslušnosti (uveďte, zda se chcete účastnit všech vypsaných témat, nebo pouze některých – viz propozice)
    • volného tréninku agility

Společně s přihláškou prosím do 7. června 2019 uhraďte na klubový účet 1023542261/6100 symbolický poplatek:

• 150,- Kč pro členy Klubu coton de Tuléar
  • 300,- Kč pro nečleny Klubu

Jako variabilní symbol vyplňte Váš mobilní telefon uvedený v přihlášce. Pokud dorazíte s celou rodinou a více pejsky, hradíte poplatek za všechny pouze jednou. Finance z poplatků budou použity na úhradu nákladů této akce.

Další podrobnosti

Jelikož se akce koná po dobu oběda, můžete si přinést špekáčky na společné opékání u ohně, dále bude možnost objednat jídlo přímo do výcvikového areálu, či zajít do nedaleké restaurace. Na akci bude k dispozici drobné občerstvení.

Své pejsky prosím mějte po celou dobu konání akce pod dozorem. Během výcvikového semináře je mějte na vodítku, pokud nebude řečeno jinak.

Budete-li mít k akci jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.