Demeven

…..aneb jak dvě studentky Politologie a mezinárodních vztahů propadly kouzelnému světu designerských látek a psích doplňků.

Když jsem si v roce 2011 adoptovala Emily z útulku, chtěla jsem jí dopřát to nejlepší. Nabídka obojků a vodítek ve zverimexech moje představy nenaplnila, proto jsem se rozhodla ušít kvalitní a navíc skvěle vypadající obojek sama.  (Tou dobou jsem o šicím stroji atd. slyšela leda tak z vlaku a možná ani to ne, nicméně tato „maličkost“ mne nezastavila.) Po dalším a dalším a…..ještě mnoha dalších obojcích jsem se koncem roku 2012 rozhodla nabídnout stylové obojky i ostatním, kteří také marně hledali „to pravé ořechové“ na českém trhu se psími doplňky. Počátkem roku 2013 vzniká i název Demeven, který má původ ve větě, jenž činí šťastným snad každého psa, který rozumí česky. (Ano, tušíte správně, ona věta je: Jdeme ven.) 🙂

Frustrace ze studia a ne příliš lákavá představa budoucí práce v oboru nás společně táhne ke kreativní tvorbě. Společně pro vás budujeme nádherný svět Demeven, ve kterém se prolínají prvotřídní designerské látky spolu s ruční výrobou a láskou k našim čtyřnohým přátelům. Nabízíme zde světu stylové doplňky pro psy vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a tím dáváme našim zákazníkům českou a kvalitní alternativu na trhu, který překypuje zbožím „Made in China“.

Na jaře roku 2015 pouštíme do světa první kolekci pelíšků pod značkou Demeven.

O půl roku později pak uvádíme na trh i unikátní kabelky na venčení a výcvik psů, které jsou ,doufáme, splněným snem všech majitelek psů.

Dnes je Demeven již zavedeným a plnohodnotně fungujícím internetovým obchodem na českém trhu s potřebami pro psy, za což vděčíme především vám – našim věrným zákazníkům.