XVIII. Speciální výstava plemene Coton de Tuléar – Praha 2017

Milí členové Klubu, majitelé a přátelé Bavlnek, vážení vystavovatelé,

dovolujeme si Vás pozvat na XXVIII. Speciální výstavu s titulem Vítěz speciální výstavy a CAC plemene Coton de Tulear, která se uskuteční dne 17. 9. 2017 v Hotelu Svornost v Praze Dolních Počernicích, Novozámecká 284, Praha 9, tentokrát s velmi renomovanou rozhodčí, paní Inger Ronander z Norska. Budeme mít i výjimečnou příležitost vyslechnout po výstavě její přednášku s praktickými ukázkami na téma genetiky plemene Coton de Tuléar. Věříme, že pro Vás tyto informace budou zajímavé a přínosné.

Propozice k výstavě najdete zde.

Upozorňujeme, že na výstavu je možno se hlásit výhradně prostřednictvím systému Dogoffice
Ubytování lze zajistit přímo v místě výstavy, veškeré kontakty najdete na www.svornost.cz, pro rezervaci ubytování můžete využít i telefon 281932122, 281931513.

Po celou dobu trvání výstavy bude v prostorách holelu otevřen bar a mezi 11 – 15 hodinou restaurace, kde se můžete naobědvat. Rezervace obědů není nutná.

Po výstavě proběhne přehlídka chovných psů, na kterou se můžete hlásit poradkyni chovu paní Míše Novákové na emailu poradce@klubcoton.cz.  Na tomto emailu se může zároveň hlásit na bonitace. Veškeré informace o podmínkách uchovnění, včetně přihlášky k bonitaci najdete zde.

Těšíme se na shledání s Vámi