Plán akcí klubu na 1. polovinu roku 2016

Leden 2016

Tvář = TLAMIČKA klubu 2016

012_1_1   IMG_9015_1_1

Pojďme se opět společně pobavit se nad fotografiemi našich cotonků a zvolit si novou tvář = TLAMIČKU klubu pro rok 2016.
Stejně jako v loňském roce, i letos nejsou pro účast v soutěži podstatné parametry jako např. kvalita srsti, správné posazení oušek či správné úhlení zadních končetin. Nehodnotí se ani profesionální úroveň zaslaných fotografií … Důležité jsou sympatie, výraz, a třeba i právě zachycený okamžik.

Podmínky soutěže (na základě loňských zkušeností mírně pozměněné) najdete na klubových stránkách i na facebooku hned 1. ledna 2016.

Duben 2016

Klubová výstava Praha 2016

Všichni krásní cotonci se sejdou na 26.klubové výstavě cotonků v pražském hotelu Svornost. O kvalitě přihlášených pejsků bude tentokrát rozhodovat slovinská rozhodčí Maja Korošec.

_MG_8177_1_1  _MG_9326a_1_1

Využijte příležitosti předvést své cotonky a získat hodnocení od další zahraniční rozhodčí. Bližší informace k pořádané klubové výstavě dostanou všichni členové klubu na svůj mail s dostatečným předstihem.

Květen 2016

Setkání cotonků na 13

DSC_5829 (1)_1_1_1

Pro velký úspěch zopakujeme víkendové setkání cotonků v Praze.

Zváni a vítáni jsou všichni majitelé a příznivci cotonků, kteří mají chuť společně strávit jeden víkendový den v krásném parku Prahy 13.
Bližší informace o programu setkání cotonků budou k dispozici na stránkách klubu a na Facebooku.