Plán akcí klubu 2016

Červenec 2016

Setkání cotonků na Trutnovsku

Ať už se cotonci se svými páníčky společně procházeli v parku v Praze, na loukách, v lesích a kolem rybníku na Trutnovsku nebo dokonce až na druhém konci republiky v Lednicko-Valtickém areálu, vždycky mezi účastníky setkání panovala více než dobrá nálada.

Budete-li mít chuť i o prázdninách absolvovat pěkný výlet se svým pejskem (pejsky) a projít se i s dalšími majiteli cotonků krásnou přírodou, zveme vás již k druhé procházce na Trutnovsku aneb „Kolem rybníků do Dolců“

Setkání se uskuteční v sobotu 23. 7. 2016.

Září 2016

XVII. Speciální výstava Bílé Poličany 2016

Všichni krásní cotonci se sejdou na 17. speciální výstavě cotonků v areálu zámku v Bílých Poličanech. Přihlášené pejsky bude tentokrát posuzovat česká rozhodčí paní Ing. Naďa Klírová.

Bližší informace k pořádané klubové výstavě dostanou všichni členové klubu na svůj mail s dostatečným předstihem. Informace budou k dispozici samozřejmě i na klubových stránkách a na Facebooku.

Přehlídka chovných psů

V rámci XVII. Speciální výstavy pořádané dne 17. 9. 2016 v Bílých Poličanech se uskuteční Přehlídka chovných psů plemene Coton de Tuléar.

Výbor Klubu Coton de Tuléar srdečně zve k účasti na přehlídce všechny majitele chovných cotonků!

K předvedení chovného psa není nutná účast na výstavě. Stačí vyplnit přihlášku a zaslat ji na adresu poradkyně chovu: poradce_zastup@klubcoton.cz

Každý účastník přehlídky chovných psů obdrží dárek!

chovni_psi_2016

Bonitace

Všichni zájemci o uchovnění svého pejska se mohou přihlásit na mailové adrese poradkyně chovu: poradce_zastup@klubcoton.cz

Podmínky k bonitaci najdete zde

IMG_3850a

Členská schůze klubu

Po skončení výstavy i následného programu (přehlídka chovných psů, bonitace) se uskuteční dne 17. 9. 2016 v areálu zámku Bílé Poličany řádná členská schůze klubu Coton de Tuléar.

Podněty k programu jednání členské schůze můžete zasílat na adresu: info@klubcoton.cz

Uzávěrka příjmu příspěvků: 20. 8. 2016

O programu a přibližném času konání budou všichni členové klubu včas informováni prostřednictvím mailu. Informace budou rovněž k dispozici na klubových stránkách.