2. Bonitace v náhradním termínu

V neděli 18. října 2020 v 10:00 hodin se uskuteční v tomto roce již druhé náhradní bonitace psů, které se původně měly konat v rámci Klubové výstavy dne 17.10. 2020 v Želivu a které byly zrušeny z důvodu vládních opatření proti koronaviru ze dne 30. 9. 2020 .

Bonitace se mohou zúčastnit se svými psy ti majitelé, kteří byli přihlášeni k bonitacím v původním termínu, i noví zájemci, a to při splnění podmínky – dosažení věku 12 měsíců u bonitovaného psa.
Protokoly o vyšetření PRA a luxace patelly je možné doložit dodatečně.

Noví zájemci  zašlou přihlášku k bonitaci na adresu poradce chovu nejpozději do 15. 10. 2020, původně přihlášeným psům se přihláška na bonitaci automaticky převede na nový termín.

Takto uchovnění psi a feny mohou být ihned využiti v chovu, ale pouze jedenkrát. Tato možnost zaniká dnem konání řádné klubové výstavy. Den jejího konání upřesní výbor Klubu na základě vývoje situace.
(Pro další využívání v chovu je nezbytné absolvovat alespoň jednu klubovou výstavu s výsledkem výborný nebo velmi dobrý. V opačném případě bude získaná chovnost psa pozastavena do doby splnění této podmínky.)

Bonitace proběhnou v areálu EDUCAnet Praha, na adrese Praha 4, Roztylská 1/1860 (vchod přes recepci, příjez do areálu školy z ulice U Kunratického lesa).

Předsedou bonitační komise bude paní Naďa Klírová.