Volba tlamičky klubu 2017 – podmínky soutěže

Přihlášení do soutěže:

• Soutěže se může zúčastnit každý člen klubu, který zašle 2 fotografie svého pejska na adresu: info@klubcoton.cz.
  • Je možné přihlásit libovolné množství vlastních cotonků. Vždy platí: 1 pejsek – 2 fotografie.
  • Fotografie by měly být aktuální, tj. měly by být pořízené v průběhu roku 2016.

Doporučení:  V případě přihlašování většího počtu pejsků zasílejte, prosím, fotografie každého z nich zvlášť v samostatném mailu.

Způsob volby:

• Volit může každý člen klubu registrovaný na klubových stránkách
  • Každý “volič” má k dispozici tři hlasy.
  • Volba se vyjádří kliknutím na slovo “Hlasovat”  pod vybranou fotografií.
  • Hlasující může hlasovat i ve prospěch svých vlastních pejsků.

Odměna pro vítěze:

• Majitel vítěze obdrží poukaz k nafocení svého pejska profesionálním “psím” fotografem panem Jiřím Křivánkem.
  • Album fotografií “TLAMIČKY” se stane součástí fotogalerie klubových stránek.
  • Fotografie vítězného cotonka se budou v průběhu celého roku objevovat v pozvánkách a upoutávkách k akcím pořádaných klubem, budou k vidění na klubových stránkách i na klubovém facebooku.

Termíny:

• Uzávěrka přijetí fotografií soutěžních pejsků: 15. 1. 2017