Procházka krajem Poříčského statku

Setkání cotonků a jejich páníčků pod záštitou Klubu, v pořadí letos čtvrté, tentokrát kolem Želivky. Prázdniny začaly a sváteční dny vybízely k čerpání dovolených – přesto se potkalo devět cotonků a deset páníčků, kteří společně urazili necelých osm kilometrů převážně po lesních cestách. Přidal se i čestný člen Maxík a bodyguard Andy.
Děkujeme Nadě Trkolové, že nás spolu s Jessi, Anitkou a Daisinkou provedly krajem Poříčského statku, připravily nám krásnou trasu podél řeky a s dobrou náladou počkaly na opozdilce, které zdržely dopravní komplikace na D1 i na objízdných trasách. Poprvé jsme měli ideální počasí, takže trable cesty byly zapomenuty takřka ihned.

Fotografie z vycházky zde a další ve fotogalerii.

Navíc jsme se podívali i do míst naší příští klubové výstavy, o které Vás budeme brzy informovat. Už teď Vám můžeme slíbit krásný velký sál, skvělou domácí kuchyni, velmi pěkné ubytování za příznivé ceny a jako bonus úžasnou přírodu v okolí pro venčení a procházku po výstavě. Slibujeme i malé překvapení.