Plán akcí pro rok 2018

31. 3. 2018  HAPPY DOG SHOW 2018 na Džbánu

Této akce se zúčastnili cotonci i v loňském roce a byli nepřehlédnutelní. Charitativní výstava a soutěže jsou určeny pro všechny psy s PP i voříšky. Pořadatelé slibují, stejně jako v minulých letech, bohatý program. Připojte se a užijeme si společné chvíle a hlavně vše je pro dobrou věc. Výtěžek poputuje psím útulkům azyl Matýsek, Naděje pro 4 packy, útulek Dášenka a další..

Podrobnosti zde

14. 4. 2018  XXVIII. Klubová výstava plemene Coton de Tuléar

Srdečně zveme všechny majitele cotonků  i zájemce o plemeno na tuto výstavu. Koná se v příjemném a prostorném sálu Hotelu Na Kocandě v Želivu.

Podrobnosti a propozice zde

Od 17 hod Vás zveme na přátelské posezení v restauraci Na Kocandě. Hlavním bodem programu je slavnostní vyhlášení Klubových šampionů a  společné posezení. Využijme této příležitosti k zábavě, vzájemnému poznávání nebo předávání zkušeností. Svou účast je třeba potvrdit na email tajemnik@klubcoton.cz a poplatek uhradit na účet klubu 1023542261/6100 (člen 250Kč, nečlen 350Kč, dítě 150Kč bez ohledu na členství).

15. 4. 2018 Cotoní procházka kolem Želivky

Krásné prostředí v místě konání výstavy přímo vyzývá k procházce. Všechny zájemce po okolí provede členka klubu Naďa Trkolová.

8. 5 . 2018 Procházka v zámeckém parku v Dolních Počernicích

Blanka Topinkové a Cassanova Cyril z Poříčského Statku Vás i letos zve na setkání a procházku. Čas a místo srazu bude ještě upřesněno. V plánu je procházka krásným parkem, kávička a další dobroty v restauraci nebo na zahrádce, venčení mazlíků i jejich majitelů.

16. 6. 2018 Bavlněné agilitění s piknikem

Pod záštitou pražských agiliťáků, na cvičáku Haf bez obav, bude pro Vás připravený parkur na vyzkoušení. Povede nás zkušená trenérka Andrea Špalková, ale zaběhat si můžete i jen tak pro legraci a zábavu. Bude-li hezky, připravíme si piknik na místě. Pokud by nám počasí nepřálo, zakotvíme na občerstvení v některé z blízkých restaurací

29. 7. 2018 Procházka kolem přehrady ve Vraném

Krajinou, kde jsme zatím ještě nebyli, nás provede naše členka Hanka Púllová s cotonkou Dixie. A třeba se po procházce najde čas i na chvilku posezení, povídání a něco na zub

4. – 8. 8 2018 Výstavní tábor s Míšou Čermákovou a Frantou Šustou

Chcete pokročit ve svých výstavních dovednostech? Pak je tento tábor určen právě Vám. Cotonoci se zúčastní již podruhé a opět jich přibude. Propozice a přihláška zde

Hodnocení tábora

Propozice

Přihláška zde

15. 9. 2018 Speciální výstava

Každoroční pravidelná akce, tentokrát v okolí Prahy. Místo a propozice včas zveřejníme

13. 10. 2018 Přednáška pí Ing. Vladimíry Tiché, ČMKU

Srdečně zveme na setkání s renomovaným odborníkem. Přednáška proběhne ve dvou blocích – dopoledne věnujeme praktické chovatelské genetice, odpoledne reprodukci. Přednáška je určena všem chovatelům a zájemcům o chovatelství, téma je zpracováno srozumitelným způsobem, budeme se moci zeptat na cokoli, co nás zajímá. Místo včas oznámíme

V prosinci – zatím bez data

Bychom se rádi vrátili na předvánoční Petřín. V loňském roce se procházka moc povedla, dokonce nám nasněžilo – třeba se to povede zas a bavlnky se proběhnou na sněhu?