Plán akcí pro rok 2017

20. 5. 2017 Májová procházka na Petřín

Květen vyzývá k romantickým procházkám a Petřín je opravdu tím ideálním místem. Členka Naďa Trkolová se svými fenečkami Jessi, Anitou a Daisinkou nás všechny srdečně zve na sobotní vycházku. Sejdeme se v 10.00 u brány do Kinského zahrady na konci Šermířské ulice. Parkovat se dá v ulici Jezdecké. Další podrobnosti budou následovat, sledujte nás zde i na FB stránkách!

17. 6. 2017 Piknik pod Kunětickou horou

V červnu Vás zve Pavlína Schafferová a Bady KK na lehce sportovní výšlap na Kunětickou horu. V polabské nížině jediný vrchol zdoláme snadno a za příznivého počasí si společně zorganizujeme občerstvení v trávě. V opačném případě je k dispozici restaurace “Pod Kunětickou horou”. Moc dobře tam vaří.

19. – 20. 8. 2017 Víkend na Šumavě

Plánujeme víkendový pobyt na Šumavě, přibližný termín 19. – 20.8.2017 – vzhledem k období dovolených bychom ale rádi nejdříve prověřili zájem a podle něj budeme volit i ubytování. Prosím pište do komentářů na FB Klubu Coton de Tuléar, kdo by měl zájem. Pokud FB nepoužíváte, ozvěte se prosím na email Jiřího Salvéta , který s manželkou Radkou setkání organizuje (clenvyboru@klubcoton.cz)

17. 9. 2017 Speciální výstava klubu v Praze

Speciální výstava se zadáváním titulu Speciální vítěz se uskuteční 17. 9. 2017 v Praze v hotelu Svornost.

Delegovaná rozhodčí: paní Inger Ronander, Norsko

Součástí programu bude i její přednáška o barevné genetice.

Bližší informace budou v dostatečném předstihu uvedeny na klubových stránkách.