Plán akcí klubu na 1. polovinu roku 2017

Leden 2017

Tvář = TLAMIČKA klubu 2017

Na začátku nového roku tradičně zvolíme, v pořadí již třetí, tvář = TLAMIČKU klubu pro rok 2017.

Společně prohlédneme a posoudíme fotografie našich psích miláčků pořízené jejich páníčky – členy klubu v průběhu loňského roku. No, a pak vybereme toho největšího sympaťáka, se kterým se celý následující rok budeme setkávat v upoutávkách ke klubovým akcím.
Podmínky soutěže jsou stejné jako v loňském roce, najdete je na klubových stránkách i na klubovém facebooku.

Březen 2017

Klubová výstava Chvaletice

Všichni krásní cotonci se sejdou 11. 3. 2017 na 27. klubové výstavě cotonků ve Chvaleticích u Pardubic. Kvalitu přihlášených pejsků bude posuzovat český rozhodčí pan Petr Řehánek.

img_2202_3_1   img_2529_2_1

Bližší informace k pořádané klubové výstavě budou zaslány všem členům klubu s dostatečným předstihem, informace budou rovněž uvedeny na klubových stránkách i na facebooku. Součástí programu dne bude i přehlídka chovných psů a po skončení výstavy samozřejmě proběhnou bonitace.

Členská schůze klubu

V odpoledních hodinách se pak sejdou členové klubu na členské schůze. Hlavním bodem programu budou tentokrát volby nového výboru klubu.
Bližší informace k programu schůze i k pořádaným volbám obdrží všichni členové klubu na svou mailovou adresu.

Termín 3. setkání cotonků v Praze na jaře roku 2017 upřesní nově zvolený výbor klubu.

IMG_0879  IMG_0946_1_1