Výbor klubu

252 25 Zbuzany
e-mail: predseda@klubcoton.cz

• reprezentuje klub
  • zařizuje organizační záležitosti klubu
  • vyřizuje členství v klubu
  • vede matriku členů
  • zaznamenává změny (jména, kontaktních údajů apod.)
  • pečuje o řádné hospodaření klubu

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: je možno volat v pracovních dnech mezi 10.00 a 18.00, pokud nebude předsedkyně schopná hovor přijmout, zavolá zpět na číslo, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli. Předseda klubu odpoví na Váš email nejpozději do 3 dnů od obdržení emailu.

PORADCE CHOVU

MICHAELA NOVÁKOVÁ

Načešice 159
538 03  Heřmanův Městec
e-mail: poradce@klubcoton.cz

U poradkyně chovu můžete:

• získat veškeré informace o plemeni a chovu
  • přihlásit se na bonitace
  • žádat o krycí list
  • přihlásit vrh
  • žádat o tetovací čísla
  • žádat o kontrolu vrhu
  • zasílat krycí listy, přihlášky vrhu a žádanky o tetovací čísla
  • zasílat výsledky vyšetření
  • zasílat protokoly s DNA profily

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: je možno volat kdykoliv. Pokud nebude poradce moci hovor přijmout, zavolá zpět, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli. Poradce chovu odpoví na Váš email nejpozději do 2 dnů.

TAJEMNÍK KLUBU

PAVLÍNA SCHAFFEROVÁ

Medlešice 221
538 31 Chrudim
telefon: 608 377 077
e-mail: tajemnik@klubcoton.cz

Tajemník přijímá:

• žádosti o aktualizaci informací na www
  • žádosti o klubového šampiona a klubového junior šampiona
  • informace o nově získaných titulech

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: je možno volat kdykoliv; pokud nebude tajemník schopen hovor přijmout, zavolá zpět na číslo, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli. Tajemník klubu odpoví na Váš email nejpozději do 3 dnů od obdržení emailu.

VÝSTAVNÍ REFERENT

zastupuje Pavlína Schafferová
e-mail: vystavnireferent@klubcoton.cz

Výstavní referent:

• koordinuje po organizační stránce výstavy a další kynologické akce pořádané klubem
  • zajišťuje ceny, sponzoring, diplomy
  • odpovídá za rozpočet výstavy a jeho dodržení
  • odpovídá za delegování rozhodčích pro posuzování exteriéru na speciální a klubové výstavy
  • odpovídá za delegování rozhodčích na národní a mezinárodní výstavy pořádané v ČR apod.

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: je možno volat kdykoliv; pokud nebude zastupující výstavní referent schopen hovor přijmout, zavolá zpět na číslo, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli. Výstavní referent – zástup odpoví na Váš email nejdéle do 3 dnů od obdržení emailu.

POKLADNÍK KLUBU

Zuzana Linhartová

Řípská 827
276 01 Mělník

e-mail: pokladnik@klubcoton.cz

Pokladník:

• vede veškeré účetnictví klubu
  • pečuje o řádné hospodaření klubu se svěřenými finančními prostředky
  • odpovídá za roční rozpočet klubu a jeho dodržování
  • vypracovává zprávu o hospodaření klubu pro členskou schůzi
  • vyřizuje sponzorské dary klubu.

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: je možno volat v pracovních dnech mezi 10.00 a 18.00; pokud nebude pokladní schopná hovor přijmout, zavolá zpět na číslo, jakmile to bude možné.

E-mailový kontakt: E-maily možno zasílat kdykoli, pokladník klubu odpoví na Váš email nejdéle do 3 dnů od obdržení emailu.

ČLEN VÝBORU

JIŘÍ SALVÉT

Mělnická 364/4
e-mail: clenvyboru@klubcoton.cz

Člen výboru:

• vyřizuje kompletní agendu sponzoringu, podpory a slev
  • pečuje o IT a webové stránky klubu
  • odpovídá za agendu kárných řízení a přestupků
  • hlášení úmrtí psů

Úřední hodiny pro telefonický kontakt: je možno volat v pracovních dnech mezi 7.00 a 22.00; volat opakovaně z důvodů nemožnosti zvedat telefon.

E-mailový kontakt: Emaily možno zasílat kdykoli, člen výboru odpoví na Váš mail nejdéle do 3 dnů. Akutní věci lze zasílat i na WhatsApp, Messenger, SMS.