XXVIII. Klubová výstava Želiv 2018 – PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO

14.4.2018 v 9:00 Želiv, Na Kocandě

Klubová výstava plemene Coton de Tuléar se zadáváním titulů CAC a Klubový vítěz

se uskuteční dne 14. 4. 2018 v Hotelu Na Kocandě, Želiv.

Delegovaný rozhodčí: pan Robert Kubeš, ČR

Milí členové Klubu, majitelé a přátelé Bavlnek, vážení vystavovatelé,

dovolujeme si Vás pozvat na XXVIII. Klubovou výstavu plemene Coton de Tuléar s titulem Klubový vítěz a CAC,
která se uskuteční dne 14. 4. 2018 v Hotelu na Kocandě, Želiv 4.

Propozice k výstavě najdete zde.

Upozorňujeme, že na výstavu bude možno hlásit se výhradně prostřednictvím systému Dogoffice.

Ubytování lze zajistit přímo v místě výstavy, veškeré kontakty najdete na www.kocanda.cz. Momentálně jsou všechny ubytovací kapacity rezervovány pro náš klub. Při rezervaci hlaste, že jste účastníky výstavy. Pro rezervaci ubytování můžete využít telefon 603 236 551.
Po celou dobu trvání výstavy bude v prostorách hotelu otevřena restaurace. Rezervace obědů není nutná. Restaurace je vyhlášena svou výbornou domácí kuchyní.

Po výstavě proběhne přehlídka chovných psů, na kterou se můžete hlásit poradkyni chovu paní Míše Novákové na emailu poradce@klubcoton.cz.  Na tomto emailu se může zároveň hlásit na bonitace. Veškeré informace o podmínkách uchovnění, včetně přihlášky k bonitaci najdete zde.

Srdečně Vás zveme na společenský večer, který plánujeme předběžně od  17 hodin. Součástí přátelského posezení bude vyhlášení Klubových šampionů. Podmínky pro udělení titulů zde.

Na následující nedělní dopoledne pro Vás připravujeme další zábavný program v krásném prostředí údolí Želivky.

Těšíme se na shledání s Vámi