XIX. Speciální výstava Praha – Kněževes

15.9.2018 v 8:00 Praha - Kněževes, 252 68, Na Staré silnici 121

Milí členové Klubu, majitelé a přátelé Bavlnek, vážení vystavovatelé,

dovolujeme si Vás pozvat na XIX. Speciální výstavu s titulem Vítěz speciální výstavy a CAC plemene Coton de Tuléar, která se uskuteční dne 15. 9. 2018 v Kulturním domě v Kněževsi (Praha), Na Staré silnici 121, 252 68,  s italskou rozhodčí, paní Elisabettou de Luca.

Propozice k výstavě najdete zde.
Upozorňujeme, že na výstavu je možno se hlásit výhradně prostřednictvím systému Dogoffice

Ubytování v okolí výstavy si vystavovatelé zařizují sami.
V místě výstavy bude zajištěn oběd, který je nutný objednat předem. Nejlépe do přiloženého formuláře a zasláním na email tajemnik@klubcoton.cz.
Po celou dobu trvání výstavy bude v prostorách kulturního domu možno zakoupit nápoje i drobné občerstvení.

Po výstavě proběhne přehlídka chovných psů, na kterou se můžete hlásit poradkyni chovu paní Míše Novákové na emailu poradce@klubcoton.cz.  Na tomto emailu se může zároveň hlásit na bonitace. Veškeré informace o podmínkách uchovnění, včetně přihlášky k bonitaci najdete zde.

Těšíme se na shledání s Vámi