Dogsie nikdy nezklame

Představujeme Vám partnera naší výstavy. Kdo je ještě neznáte? Seznamte se prosím….

Dogsie – služba s vizí kvalitnějšího a radostnějšího života psů v České republice. Balíček Dogsie vytváří společný zážitek pro pejska a jeho páníčka. Zážitek plný radosti a překvapení při objevování pamlsků a hraček v krabici. Každý měsíc se obsah krabice mění a nikdo předem neví, co v ní bude. Vždy jsou to však ty nejkvalitnější pamlsky a hračky na trhu, novinky a trendy v psím světě. Páníček se tak bez práce dozvídá o českých i zahraničních férových výrobcích, o kterých nikdy neslyšel.
Oba kluci z Dogsie mají psy, kteří jsou zároveň těmi, kdo dohlíží na kvalitu a pomáhají s chodem Dogsie. I díky nim se rozhodli pomoci těm pejskům, kteří takové štestí neměli, a proto prostřednictvím partnerských spolků Dogsie věnuje 20% zisku psům v nouzi.”

Srdečně děkujeme za podporu a doufáme, že naši přátelé od Bavlnek podpoří aktivity Dogsie! Zaslouží si to! Podporují nás již třetím rokem.