Speciální a klubová výstava 2020

Vážení členové Klubu, majitelé cotonků, vystavovatelé,

dovolujeme si Vás pozvat na Dvoudenní výstavu psů plemene Coton de Tuléar, která se uskuteční ve dnech 17. a 18. října 2020 v obci Želiv.

Na XXX. Klubovou výstavu psů plemene Coton de Tuléar dne 17. 10. 2020 je nominovám rozhodčí pan Petr Řehánek, ČR.

XXI. Speciální výstavu psů plemene Coton de Tuléar posoudí rakouská rozhodčí Hana Ahrens.

Přihlašování na obě výstavy bude možné opět pouze prostřednictvím DogOffice. O termínech uzávěrek budete včas informováni zveřejněním propozic obou výstav.

V sobotu po výstavě proběhnou bonitace. Uzávěrka přihlášek bude korespondovat s datem posledního termínu k přihlášení na výstavu.

Další informace týkající se odpoledního a večerního sobotního programu, informace o možnostech ubytování či stravování, apod., budou v nejbližších dnech zveřejněny na klubových stránkách.

Proto sledujte NOVINKY na stránkách Klubu!

Těšíme se na Vás i Vaše cotonky!

Výbor Klubu

Dear Club members, owners of cotons and exhibitors,

let us to invite you to the 2-days exhibition of the Coton de Tuléar, that will be hold 17.-18.10.2002 in Želiv.

The judge  for the Club show 17.10.2020 is Mr. Petr Řehánek, CZ.   The judge for the Special show 18.10.2020 is Mrs. Hana Ahrens.

You can entry via DogOffice, the propositions will be published.

All other information about the afternoon and evening program, about the accommodation etc. you will receive ASAP.

See you soon!!!!